Jsou peníze ekonomický symbol?

P1040446

Pomož si sám a bude ti pomoženo, od druhých nemůžeš očekávat to že ti pomohou, každý parazit zde bojuje jenom sám za sebe, všechny vztahy mezi parazity jsou jenom dočasným obchodem, ve kterém je mnoho problémů a nejistoty. Všechny teorie v praxi selhávají, praxe je živá a teorie jsou mrtvé. Láska je zde už jenom za peníze, nemáš peníze tak nemáš zde ani lásku, kolem pyšnosti a lakomosti se točí tento konzumní svět.

Konzumní svět nikdy a nikde nebyl ideální, nevěř na; pohádky, náboženství, sekty, politiku, reklamu, kouče, léčitele, lékaře, ekonomy, filosofy, atd. vše je zde jenom o tom, jak parazitovat a mít tak zde výhody, díky kterým jsme nad problémy. Jenom z utrácení času a peněz, poznáš lidi a organizace, tam kde se všude na všem mnoho šetří časem a penězi, tam se blíží konec existence organizace nebo jedince.

Investovat se vyplatí do toho co ekonomicky roste, často je zde snaha vytvářet proto iluze růstu, aby se oklamali investoři. Roste zde jenom to, co zde má výhody a jistoty, díky centralizaci nebo monopolu, v konkurenčním prostředí je každý ekonomický růst jenom iluzí, protože konkurence nikdy nespí, a brzo najde nějaký způsob, jak zlikvidovat svoji konkurenci. Období uzavřených centrálních systémů končí, aby se mohlo všude nakupovat, musí se i všude utrácet, plýtvání penězi za lidi, nebo za organizace, co nevytvářejí žádný skutečný zisk, začíná končit!

Přichází období úkolové práce, které nahrazuje období časové práce, hlavním úkolem je zde úspěch, který umožní růst. Největším současným problémem jsou dezinformace, které jsou nám svaté, bez poznání GVKB objektivní pravdy, zde není možný evoluční růst, mnoho subjektivních pravd, to jsou jenom svaté dezinformace. Zákon gravitace je objektivní pravdou, a zákony které sepisují církve a politické strany, to je jenom subjektivní pravda, která je zde dočasně, a jenom na malém teritoriu.

Stát je politický symbol, bůh je náboženský symbol, prapor je mocenský symbol, peníze jsou ekonomický symbol, nemoci jsou lékařský symbol, atd. žijeme ve světě ubohých symbolů, co jsou nám svaté! Komu není rady tomu není pomoci, pokud je někdo závislý na svatých symbolech, tak on musí existovat za trest v konzumním očistci, ve kterém je jenom otrokem svých ubohých závislostí.