Globální pekelný egoismus

P1060007

Proč je hloupý čert sluhou chytrých čertů v konzumním očistci? Pokud se zamyslíme nad našimi depresemi, musí nám dojít to, že deprese zde v tomto konzumním pekle mají jenom hlupáci, co musí sloužit chytrákům. Někdo jako naivní hlupák, pracuje ze sociální mzdu, ze které nelze normálně slušně existovat.

A jiný se topí v nadbytku peněz, protože; tuneluje stát, sedí v dozorčích radách, bere miliónové úplatky, nakradené peníze ukrývá v daňovém ráji, atd. není zde nikde na světě socialismus ani zde není kapitalismus, je zde globální pekelný egoismus, ve kterém kariérističtí psychopati v nadnárodních korporacích, ovládají pomocí dluhů toto konzumní peklo, a smějí se hloupým čertům, co mají deprese z toho, že jsou ekonomickými galejníky.

Jenom z utrácení peněz zjistíte, kdo je zde v tomto konzumním pekle mocnou svatou elitou, a kdo je zde jenom ubohým čertem, který je závislý na drogách. Podívejme se na plynové komory, ve kterých bylo Nacisty zavražděno mnoho miliónů židů, nebo se podívejme na veliké pracovní tábory, ve kterých už zemřelo hlady a vysílením mnoho miliónů lidí, jenom proto, že nesouhlasili s fanatickou centrální diktaturou.

Mnohé zboží co si kupujeme je velmi předražené a velmi nekvalitní, protože zde jsou veliké monopoly, vše se globálně zkurvilo, a zkurvení výrobci začali do výrobků dávat škodolibě kurvítka. Do posmrtného ráje se už dostanou jenom ti čerti, co si zaplatí drahé odpustky, láska je zde pro čerty, už jenom za peníze.