Globální parazitování je třeba eliminovat

P1060008

Ve jménu růstu zisků, žijeme ve stylu po nás potopa, co si lze myslet o kultuře, kde jsou plynové nacistické komory pro židy a kde se na veliká města házejí bomby? Když nemůžeme dosáhnout zisku po dobrém tak nastupuje násilí.

Lidský život ztrácí svojí hodnotu, za vším nacházím jenom toužení po parazitování, v našem mozku je mnoho parazitů co nás ovládají jako loutku a nutí nás k tomu, abychom se proměnili v mocné a bohaté parazity, co budou zde mít sekretářku a služebního řidiče.

Je to jako s kouřením cigaret, zpočátku stačí kuřákovi jedna cigareta za den a netrvá to dlouho, a najednou kuřák vykouří krabičku cigaret za den, stejné je to i se sobeckým parazitováním, nestačí nám parazitovat jenom v malém, chceme parazitovat ve velkém díky nadnárodní korporaci!

Proč jsme zničili globálně ekosystém, a tak musíme jíst a pít chemicky znečištěné potraviny, a dýchat chemicky znečištěný vzduch, spalujeme lidská těla, abychom jimi neznečistili půdu, protože naše mrtvá těla jsou plná chemie, která je toxická!

Neřešte ekonomickou emigraci, ale řešte konečně přelidnění a degeneraci, podívejme se objektivně na konzumní peklo, ve kterém žijeme, jsme všichni jenom otroci konzumování.