Ano, bude lépe zde vše fungovat díky GVKB

P1060010

Ekonomika je závislá na politice, a politika je závislá na ekonomice, je to obrazně jakési manželství, kde politika je manželem a ekonomika je manželkou. Pracující lid to jsou děti z tohoto manželství, v dětech je budoucnost ekonomiky a politiky, tam kde se chybně staráme o děti, tam je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, školství, rodiny, psychiky, atd. Vše je zde založeno na tom, že se dobře staráme jenom o to, co milujeme a potřebujeme, proč děti nemilujeme a nepotřebujeme?

Nemilujeme a nepotřebujeme naše děti, protože je zde přelidnění a degenerace, v přelidněné a zdegenerované kultuře je sobecké dítě, továrnou na problémy a deprese. Civilizace není evoluční chybou jak nám tvrdí ti co milují přírodu, konzumní civilizace nemusí sobecky parazitovat na přírodě, a může existovat v symbióze s přírodou, stačí jenom odebrat moc a bohatství lidem, a předat moc a bohatství GVKB robotům s umělou inteligencí.

Lidi opustí města a vesnice, protože v civilizaci budou místo nich pracovat jenom GVKB roboti, člověk bez digitální civilizace se zase naučí žít v souladu s přírodou, a začne najednou zase milovat a potřebovat svoje sobecké děti. Jak bude vypadat nová globální GVKB civilizace, ve které místo sobeckých lidí, budou jenom GVKB roboti s umělou inteligencí GVKB? Podívejme se na včely, jak žijí včely, a tak bude i vypadat civilizace bez lidí, Ano, bude lépe zde vše fungovat díky GVKB.